Spotnails
| Brand: | Spotnails |
|---|---|
| Crown Series: | ICSM |
| Crown Type: | Standard Crown |
| Fastener Collation: | Strip Collation |
| Fastener Gauge: | 18 |
| Fastener Width: | 3/8" |
| Magazine Capacity: | 168 Staples |
|---|---|
| MFR Part No: | T1S6825V |
| OEM Series: | 6800 |
| Power Source: | Pneumatic |
| Tool Weight: | 3 lbs |
| Working Materials: | Vinyl to Wood |
There are no reviews yet.