Spotnails
1 Case of 10,000
| Boxes & Cases: | 1 |
|---|---|
| Brand: | Spotnails |
| Case Weight: | 15.9 lbs |
| Crown Series: | HR22 |
| Fastener Finish: | Galvanized |
| Fastener Gauge: | 15 |
|---|---|
| Fastener Length: | 3/4" |
| Fastener Point: | Sharp Point |
| Fastener Width: | 7/8" |
| MFR Part No: | 69012 |
There are no reviews yet.