BeA
10 Boxes of 2,500
| Boxes & Cases: | 10 |
|---|---|
| Brand: | BeA |
| Case Weight: | 43 lbs |
| Crown Series: | PSIC |
| Crown Type: | Standard Crown |
| Fastener Collation: | Strip Collation |
| Fastener Finish: | Liquor Finish |
| Fastener Gauge: | 17 |
| Fastener Length: | 5/8" |
|---|---|
| Fastener Point: | Chisel Point |
| Fastener Width: | 1-1/4" |
| MFR Part No: | C 5/8 |
| OEM Series: | C /BA |
| Tensile Strength: | Standard Tensile |
| Working Materials: | Corrugated to Corrugated |
There are no reviews yet.