BeA
12 Boxes of 13,050
| Boxes & Cases: | 12 |
|---|---|
| Brand: | BeA |
| Case Weight: | 32 lbs |
| Crown Series: | LB97 |
| Crown Type: | Standard Crown |
| Fastener Collation: | Strip Collation |
| Fastener Finish: | Galvanized |
| Fastener Gauge: | 20 |
| Fastener Length: | 3/8" |
|---|---|
| Fastener Point: | Chisel Point |
| Fastener Width: | 3/16" |
| MFR Part No: | 97/10 NK HZ |
| OEM Series: | 97 /BA |
| Tensile Strength: | Standard Tensile |
| Working Materials: | Fabric to Plastic, Fabric to Wood, Leather to Wood |
There are no reviews yet.